Moje GRAFIKA

Avatars // MisFits

4. května 2012 v 16:25 | Daily Loggie
Tak nějak jsem zase ukutila pár avatarů. Tentokráte jsou se seriálem MisFits. Mám zhlédnuté všechny tři série a ten seriál prostě nehorázně žeru :D Nejradši mám Nathana, ten nejvěčí hajzl a zkurvis*n a nejde ho zabít :D A navíc je svým způsobem úchylně sexy :P :D Zase melu.. No nic, tady jsou ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Animations // HP and The Prisoner of Azkaban

1. května 2012 v 19:20 | Daily Loggie
Dvě animace z třetího dílu Harryho Pottera. Chci se vám všem mooc omluvit, že jsem tady tak dlouho nebyla. Byla jsem s rodiči na menší dovolené a měla tam být wifina, takže přístup k internetu. Přijedeme tam a ono nic :D Nehorázně mě to naštvalo, takže se vám moc omlouvám ;)

Animations // HP and The Goblet Of Fire

23. dubna 2012 v 10:22 | Daily Loggie
Ahojte, dávám vám sem něco z mojí grafiky. Tentokráte to jsou tři animace ze čtvrtého dílu Harryho Pottera. Je na nich mořská panna v koupelně prefektů, studentky z Krásnohůlek tančící svůj půvabný tanec a Snapea chystajícího si ruce pro úchyt za krkem :D Snad se vám líbí a prosím nekopírujte ;)


Animations // Luna Lovegood

11. března 2012 v 19:54 | Daily Loggie
Ahoj, právě jsem se vrátila z chaty, ale bohužel dneska nemám čas zaskočit ke komukoli z mých Affs. Doufám, že mi to prominete a ještě do zítřka vydržíte. Jinak na chatě byla děsná nuda a tak jsem vykutila asik dvacet animací :D Zatím vám sem dávám dvě s Lenkou Láskorádovou z pátého dílu HP ;)

Animations // Harry and Mr. Lockhart + HIATUS

7. března 2012 v 14:49 | Daily Loggie
Ahojte, přináším vám dvě animace z druhého dílu Harryho Pottera. Jsou ze scény kdy na Harryho zaútočil střelený potlouk a Zlatoslav Lockhart mu pak odstranil všechny kosti z těla.
Zároveň se vám chci všem omluvit, že tady do neděle nebudu. Naši mě vlečou sebou na chatu do nějaké ďúry, kde není ani net a ani telefoní signál :D Bude se mi po vás stýskat, ale uvidíme se v neděli ;) Zatím páá

Animations // Harry Potter and The Half Blood Prince

6. března 2012 v 13:26 | Daily Loggie
Tak jsem se rozhodla hodit vám sem ještě dvě moje animace. Jsou s předposledního dílu Harryho Pottera. Jedna z mistrovství světa ve famfrpálu a jedna běsnící Bellatrix :D Ta první je taková moje "klasická", barvy a tak, ale stáhla sem si nějaký nový program a v tom jsem zkoušela tu druhou. Ale nic moc :D Taková nemastná neslaná :D

Animations // Harry Potter and The Order Of The Phoenix

1. března 2012 v 12:57 | Daily Loggie
Dneska nemám moc času tady být, tak jenom přidám tydle dvě animace. Jsou z pátého dílu Harryho Pottera, ten je můj nejoblíbenější :D Na první se Harry schovává, zatímco Brumbál bojuje s Pánem Zla a na druhé Kingsley něco povídá ministru kouzel. Doufám, že se vám líbí ;)

Avatars // Severus Snape

29. února 2012 v 17:19 | Daily Loggie
Tak jsem se zase rozhodla hodit vám sem nějakou svoji grafiku. Vybrala jsem pár avatarů se Severusem Snapem, alias Alanem Rickmanem :D Není to žádná sláva, ale já dycky byla spíš na animace než avatary :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Avatars // Christmas

23. prosince 2011 v 12:51 | Daily Loggie
Vzhledem k tomu, že jsou zítra Vánoce, rozhodla jsem se vám sem hodit pár vánočních avatarů, co jsem stvořila. I když opravdu nechápu, na co by někomu byly, přesto vás můsím poprosit, abyste je nekradli :D Jo a VESELÉ VÁNOCE ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Animations // Harry Potter and The Order Of The Phoenix

14. prosince 2011 v 21:27 | Daily Loggie
Tak a jako poslední zmínku dneska o mě jsou tyto animace. Prostě jsem se nudila a zase si hrála. Tentokráte s pátým dílem Harryho Pottera. Je to scéna, kdy Harryho a Dudleyho napadnou mozkomoři a Harry dotáhne svého bratrance domů. Dam mu přijde oznámení, že neoprávněně použil kouzlo a že jej vyloučili ze školy. Příbuzní z toho mají samozřejmě škodolibou radost :DAnimations // Rose McGowan

13. prosince 2011 v 18:30 | Daily Loggie
Nedávno jsem ukutila tyhle tři animace se sympatickou herečkou jménem Rose McGowan. Znát ji můžete třeba ze seriálu Čarodějky. Animace jsou lehce erotické :D Ale doufám, že se vám líbí ;)

PS: Zítra tady asi nebudu, ale pokusím se skočit sem ve čtvrtek ;)Avatars // Alyson Hannigan

27. listopadu 2011 v 20:14 | Daily Loggie
Je to už nějakou dobu, co jsem udělala tyto avatary. Jsou s mladou herečkou Alyson Hannigan a všechny jsou z promofotek k Buffy. Vlastně nebyly nijak složité, akorát jsem vzala plakát, přidala Alys a zmenšila a to je asi tak všechno, ale stejně vám je sem hodím :D Snad se líbí ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Avatars // Drew Fuller

21. listopadu 2011 v 16:01 | Daily Loggie
No já nevím... Zkoušela jsem nový styl dělání avatarů, ale moc se mi to teda podle mě nepovedlo. Muž co je na nich se jmenuje Drew Fuller a vy ho budete nejspíš znát ze seriálu Čarodějky, kde si v šesté sérii zahrál Chrise, syna Piper a Lea. Tyhle díly můžete sledovat každý den od tří nebo od pěti hodin odpoledne :D Já se třeba právě dokoukala na první díl šesté série, který hrál dneska od tří... :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Avatars // Rose McGowan

20. listopadu 2011 v 19:48 | Daily Loggie
Nedávno jsem udělala pár avatarů s jednou z mých oblíbených hereček a to s Rose McGowan. Neudělala jsem je všechny naráz, takže nepatří do jednoho setu, ale myslím, že se mi všechny povedly :D Ale nejvíc se mi asi líbí ty černobílé... :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Avatars // Alyssa Milano

27. října 2011 v 18:33 | Daily Loggie
Ukutila jsem zase pár avatarů. Prvních pár je hýbacích tak si je rozklikněte, zbytek je normální. Já nevím, ale mám pocit, že se mi celkem povedly :P Jo a ještě sem vám chtěla říct, že nejbližší datum, kdy se tady objevím je až v pondělí. Jedu na chatu a tam nebude přístup na net :P Majtě sa :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Avatars // Holly Marie Combs

26. října 2011 v 16:41 | Daily Loggie
Ukutila jsem pár (15) avatarů s Holly. Hodím je vám sem a pevně doufám, že se vám líbí :P Většina je z promofotek k seriálu Charmed, ale ty tři fotky v klobouko jsou z TOHOHLE photoshotu ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Animations // Behind Scenes

16. srpna 2011 v 14:17 | Daily Loggie
Tak jsem se rozhodla hodit vám sem nějaké moje další výplody. Tentokráte pár animací z natáčení různých dílů Harryho Pottera :) Snad se vám líbí..Animations // Dancing

15. srpna 2011 v 9:52 | Daily Loggie
Rozhodla jsem se, že založím rubriku, do které vám budu dávat svoji grafiku. Začínám s multianimací ze sedmého dílu Harryho Pottera. Snad se vám líbí :)

 
 

Reklama


14. Prosince 2011 - 7570